Prodej rodinný dům se zahradou 1327 m2, Černotín - Hluzov

Lokalita: Černotín, Hluzov

Evidenční číslo:
100-372
Typ:
Domy
Druh:
prodej Rezervováno, jen vlastní web548
Adresa:
Černotín, Hluzov
Cena:
3 750 000Kč
Plocha pozemku:
1327 m2
Plocha užitná:
150 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Dobrý
Umístění:
Klidná část obce
Typ budovy:
Samostatně stojící
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rodinný dům se zahradou nacházející se v klidné části obce Černotín Hluzov nedaleko města Hranice. Dům o zastavěné ploše 134 m2 stojí na pozemku o celkové výměře 1327 m2 a nabízí velkou oplocenou zahradu s ovocnými stromy o velikosti 660 m2.
Nabízený dům je dvoupodlažní, z poloviny podsklepený a nabízí bytovou jednotku 4+1 s dispozicí: 1NP vstupní veranda navazující na centrální chodbu, ze které vstoupíte do kuchyně průchozí do obývacího pokoje a následně do ložnice spojenou opět s chodbou. Z chodby lze pak vstoupit také do samostatné koupelny, WC a sklepu. Kuchyň disponuje i špajzí. 2NP, které je spojené schodištěm pak nabízí další dva pokoje, WC a další menší prostory, které lze v budoucnu využít jako koupelnu, šatnu apod. Součástí domu je i větší kůlna. Dům je zděný z plných cihel, rok výstavby je 1962, v roce 2010 byly vyměněné okna a vchodové dveře za nové plastové. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn kanalizace) + disponuje studnou. Topení je zajištěno plynovým kotlem, k dispozici je i kotel na tuhá paliva. Součástí domu je i původní komín použitelný na krbová kamna.
Obec má dobrou dopravní dostupnost (železniční, silniční) a již nyní se buduje napojení Černotína na Cyklostezku Bečva. V obci najdete obecní úřad, základní školu, mateřskou školu, kulturní dům, víceúčelové hřiště u společenského centra, tenisový kurt Hluzov, místní knihovnu či fotbalové hřiště. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Základní info

Umístění:
Klidná část obce
Typ objektu:
Samostatně stojící
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Černotín, Hluzov

Plochy

Plocha zastavená::
134m2
Plocha sklepa::
35m2
Plocha zahrady::
660m2

Počty místností, umístění

Počet místností::
5
Počet koupelen::
1
Počet parkovacích míst::
2
Počet pokojů::
4
Počet NP::
2
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky::
vyhláška č. 264/2020 Sb.

Máte otázku?